Zapraszamy na VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych

Przed nami VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC, 3-4 marca 2022 r.). Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego. Programy wielu sesji tegorocznego Kongresu, z oczywistych powodów, nadal uwzględniać będą zagadnienia dotyczące różnych aspektów epidemii COVID-19 i jej wpływu na system opieki zdrowotnej.

Podczas tegorocznej edycji HCC szczególną uwagę pragniemy zwrócić na rozwój nowych technologii medycznych – zarówno lekowych, jak i nielekowych – a także innowacyjnych rozwiązań, między innymi w zakresie cyfryzacji sektora medycznego oraz organizacji i zarządzania podmiotami leczniczymi.

Nie zmienia się jednak główna idea Kongresu, która – zgodnie z nazwą wydarzenia – obejmie kluczowe dla systemu ochrony zdrowia wyzwania, zarówno terapeutyczne, jak i organizacyjno-finansowe oraz technologiczne.

Do czynnego udziału w VI Kongresie Wyzwań Zdrowotnych zaproszeni zostaną wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych – w tym zrzeszających pacjentów – oraz gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego, finansów i rynku ubezpieczeniowego.

Od wielu lat CompuGropu Medical Polska jest Partnerem tego wydarzenia. Nasi eksperci (Rafał Włach oraz Łukasz Borzęcki) wezmą aktywny udział w sesjach tematycznych poświęconych informatyce medycznej (Inteligentny szpitala oraz Wyzwania e-Zdrowia).

Tegoroczna edycja odbędzie się w formule stacjonarnej (Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach) jak i w formule online. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon