Strategia rozwoju szpitala w kontekście wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej

20 kwietnia 2023 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez CompuGroup Medical Polska w Pabianicach, w hotelu Fabryka Wełny. Głównym tematem spotkania była strategia rozwoju szpitala w kontekście wdrożenia elektronicznej dokumentacji medycznej.

W trakcie konferencji omawiane zostały najnowsze trendy w dziedzinie informatyki medycznej oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań IT w jednostkach ochrony zdrowia. W ramach paneli tematycznych zostały przedstawione technologie i rozwiązania stosowane w nowoczesnych systemach medycznych klasy HIS.

Warto zwrócić uwagę na tematy poruszane podczas paneli tematycznych. Omówione zostały kwestie takie jak: jak analizować dane zgromadzone w szpitalach za pomocą nowoczesnych narzędzi, system ERP – czyli kompleksowy system informatyczny w szpitalu, budowa systemu cyberbezpieczeństwa w ochronie zdrowia, a także sposób na ochronę danych przed wyciekiem lub utratą.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele szpitali z całej Polski, którzy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie związane z wdrażaniem elektronicznej dokumentacji medycznej oraz nowoczesnych rozwiązań IT w jednostkach ochrony zdrowia. Wydarzenie to było znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Partnerami wydarzenia były firmy ATD Software, IC Solutions, Talkie AI oraz goście specjalni – przedstawiciele Centrum eZdrowia oraz Prezes Zarządu Pabianickie Centrum Medyczne, Pan dr n. ekon. Witold Olszewski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon
wpChatIcon