Webinarium Moduł Gabinet – konsultacje projektu


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Miejsce: Zoom
  • Kategorie:

Wsłuchując się w sugestie Użytkowników systemu CGM CLININET, zdecydowaliśmy się zoptymalizować proces realizacji wizyty ambulatoryjnej. Projektując zmiany, skupialiśmy się na procesie, a więc na tym, aby lekarz miał szybki dostęp do istotnych informacji oraz aby realizacja wizyty była ścieżką, płynnie przechodzącą przez kolejne etapy. Nie chcąc wprowadzać rewolucji, skorzystaliśmy ze znanych Użytkownikom ekranów. Docelowo ekrany te, po zebraniu informacji zwrotnych, zastąpią dzisiejszy ekran Dane wizyty. Aby zaoszczędzić miejsce na ekranie – domyślnie „zwinęliśmy” menu główne. Oczywiście w przypadku potrzeby skorzystania z dodatkowych funkcji (tych, które nie zostały dodane do paneli) – Użytkownik będzie mógł wejść do menu głównego.

Na tym etapie prac opinia Użytkowników systemu jest dla nas kluczowa. W związku z tym zapraszamy do udziału w webinarium, podczas którego opowiemy o koncepcji, zaprezentujemy projekt, ale przede wszystkim chcielibyśmy poznać Państwa opinię i przemyślenia. Spotkanie dedykowane jest dla osób, które na co dzień korzystają z systemu CGM CLININET (w szczególności dla lekarzy pracujących w module Gabinet).

Poniżej znajdziecie Państwo makiety zaprojektowanych przez nas ekranów. Posiadają one aktywne elementy – dzięki temu można przejść cały proces realizacji wizyty. Z racji tego, że jest to projekt, na ekranach nie można wprowadzać danych.

Makieta dla wizyty pierwszorazowej

Makieta dla wizyty kolejnej

 

There is no form selected or the form was deleted.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wpChatIcon