Webinaria


Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w systemie CGM CLININET

Termin: 12 lipca 2021r., godzina 13:00-15:00
Platforma konferencyjna: ZOOM

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium poświęconemu zastosowaniu Elektronicznej Dokumentacji w praktyce. Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi o tym:

  • jak system szpitalny CGM CLININET został dopasowany do wymogów Elektronicznej Dokumentacji Medycznej,
  • jak w świetle nowych wytycznych przebiega proces przyjęcia i wypisania pacjenta na oddział, przyjęcie, uzupełnienie danych opisowych/badań itp.).

Spotkanie dedykowane jest dla pracowników jednostek medycznych korzystających na co dzień z systemu medycznego CGM CLININET (personel medyczny, pracownicy działów IT oraz administracji, kadra zarządzająca).

Prosimy o dystrybucję zaproszenia wśród pracowników Państwa jednostki, potencjalnie zainteresowanych w/w tematyką.

Prowadzący:

  • Katarzyna Borowska
  • Andrzej Siodłowski
  • Artur Budzyński
  • Grzegorz Chmielewski
  • Łukasz Borzęcki

Z uwagi na duże zainteresowanie oraz ograniczenia techniczne platformy konferencyjnej, rejestracja na webinarium została zablokowana. Spotkanie będzie zarejestrowane i udostępnione na platformie vimeo wkrótce.


Monitoring działalności szpitala

Zarządzaj pracą szpitala kompleksowo

Najlepsze rozwiązania dla szpitala usprawniają pracę placówki umożliwiając obniżenie kosztów jej funkcjonowania. Wprowadzenie innowacji musi wiązać się z polepszeniem jakości świadczonych usług – Państwa pacjenci zasługują na najlepsze.

Nowoczesny szpital

Placówka medyczna to duża organizacja, która wymaga sprawnego zarządzania. Od teraz system CGM CLININET umożliwia nie tylko wprowadzanie i zapisywanie danych, ale również daje możliwość kompleksowej analizy informacji online.

Dowiedź się jak łatwo i szybko zdobyć aktualne informacje na temat funkcjonowania Twojego szpitala, oddziału, poradni czy sali operacyjnej. Zarejestruj się na bezpłatne webinarium poświęcone modułowi MDS. Nagranie będziesz mógł zobaczyć tuż po rejestracji!

Zarejestruj się!


Skip to content