Webinarium: Monitoring Działalności Szpitala


Zarządzaj pracą szpitala kompleksowo

Najlepsze rozwiązania dla szpitala usprawniają pracę placówki umożliwiając obniżenie kosztów jej funkcjonowania. Wprowadzenie innowacji musi wiązać się z polepszeniem jakości świadczonych usług – Państwa pacjenci zasługują na najlepsze.

Nowoczesny szpital

Placówka medyczna to duża organizacja, która wymaga sprawnego zarządzania. Od teraz system CGM CLININET umożliwia nie tylko wprowadzanie i zapisywanie danych, ale również daje możliwość kompleksowej analizy informacji online.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ!

Recepta na sukces

Moduł Monitoring Działalności Szpitala został zaprojektowany tak, aby za jego pomocą można było zarządzać codzienną pracą całego szpitala. Ułatwia także koordynację pracy każdego działu, począwszy od oddziału, przez gabinety, izbę przyjęć a także sale operacyjne. Zintegrowanie z technologiami mobilnymi pozwala osobom zrządzającym na pracę bez względu na miejsce. Wgląd w informacje na temat poszczególnych obszarów działalności szpitala jest bardzo łatwy i intuicyjny, co pozwala zaoszczędzić czas. Moduł MDS jest elastyczny – każdy szpital może dostosować pakiety prezentowanych informacji do swoich potrzeb. Dzięki temu szpital może pracować jeszcze efektywniej, świadcząc usługi medyczne na najwyższym poziomie. Zapraszamy na webinarum poświęcone modułowi Monitoring Działalności Szpitala.


Dowiedź się jak łatwo i szybko zdobyć aktualne informacje na temat funkcjonowania Twojego szpitala, oddziału, poradni czy sali operacyjnej. Zarejestruj się na bezpłatne webinarium poświęcone modułowi MDS. Nagranie będziesz mógł zobaczyć tuż po rejestracji!


Potrzebują Państwo więcej informacji? Zapraszam do kontaktu.

Tomasz Grudzień
Marketing Manager

+48 695 274 075
tomasz.grudzien@cgm.com

Skip to content